3.5/5 - (2 امتیاز)

سورس فایبر لیزر

Fiber Laser Sources

قطعات یدکی دستگاه لیزر
سورس فایبر لیزر
بزرگترین تامین کننده قطعات یدکی دستگاه برش لیزر

فروش، نصب، راه اندازی و تعمیرات تخصصی انواع سورس فایبر لیزر از قبیل: IPG،Raycus ، GW،MAX،… از ۵۰۰ وات تا ۲۰ کیلو وات.

جدول مقایسه حداکثر ضخامت برش با توجه به توان های مختلف سورس فایبر لیزر را جهت انتخاب مناسب ترین سورس برای برشکاری

توان لیزر استیــل آهــن
1000 ( وات ) 8 12
1500 ( وات ) 8 14
2000 ( وات ) 10 16
3000 ( وات ) 12 20
4000 ( وات ) 16 22
6000 ( وات ) 20 25
8000 ( وات ) 25 30
10000 ( وات ) 30 35
12000 ( وات ) 50 50
15000 ( وات ) 60 60

فناوری لیزر فایبر

فناوری لیزر فایبر و سورس فایبر لیزر به دلیل کاربردهای متعدد آن در زمینه های مختلف مانند ریز ماشین ، زیست شناسی و علوم پزشکی یا مخابرات و پتانسیل آن به عنوان جایگزینی برای لیزرهای حالت جامد در کاربردهای صنعتی و تکنولوژیکی توجه زیادی را به خود جلب می کند. لیزرهای فایبر از نظر علمی نیز هیجان انگیز هستند زیرا بستری عالی برای مطالعه بیشتر و درک پدیده های نوری غیر خطی هستند.

فایبر لیزر نانو

تاثیر فایبر لیزر نانو ، مانند گرافن و نانولوله های کربنی ، در پیشرفت فناوری لیزر فایبر را مرور می کنیم. هر دو نانولوله گرافن و کربن پاسخ نوری بسیار غیر خطی با حساسیت درجه سوم بالا و جذب اشباع نشان می دهند.

در اینجا ، ما در مورد چگونگی استفاده از این خواص برای دستیابی به عملکرد پالس با استفاده از تکنیکی به نام قفل حالت و نحوه مقایسه این دو ماده با سایر مکانیسم های قفل حالت از نظر توانایی آنها در دستیابی به عملکرد پالس و پایداری حالت بحث می کنیم.

لیزرهای قفل شده و قابلیت اطمینان طولانی مدت آنها در نتیجه ، این فصل یک سیستم کامل فیبر نوری (OF) LIBS را توصیف می کند که برای اندازه گیری ترکیب عنصری درجا ، نمونه های جامد و مذاب توسعه داده شده است. مسائل مهم مرتبط با اتصال پرتوی لیزری پالسی با فیبر نوری توضیح داده شده است.

مطالعه پارامتری برای بهینه سازی عملکرد سیستم OF-LIBS انجام شد. کاربرد سیستم OF LIBS در اندازه گیری جامد و مذاب آلومینیوم نشان داده شده است و نتایج آزمایش نشان می دهد که سیستم OF-LIBS می تواند برای نظارت و کنترل فرایندهای آنلاین کوره های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

ممکن است صفحه دستگاه برش لیزر برای شما جذاب باشد .

لیست دستگاه های برش لیزر موجود در شرکت

ممکن است صفحه پرس برک برای شما جذاب باشد .

ممکن است صفحه لیزر برش فلزات برای شما جذاب باشد .

ممکن است صفحه فایبر لیزر برش برای شما جذاب باشد .

ممکن است صفحه دستگاه جوش لیزر برای شما جذاب باشد .

یکی از بهترین دستگاه های برش لیزر در ایران دستگاه برش لیزر DA-E 3015 شرکت داود می باشد که شما میتواند با مراجعه به صفحه محصول مورد نظر تمامی امکانات این محصول رو مشاهده و با مشاوره آنلاین و تلفنی آنها ارتباط برقرار کنید.