میز لیزر

Laser table specification | مشخصات میز لیزر

۱ – طراحــی و ساخـت بدنه لیـزر توسـط تیم طراحـی مستقـل :

سازه فلزی بدنه میز برش توسط جدیدترین و به روزترین ماشین آلات تنش زدایی شده و تمام فرآیند های استاندارد جهت مقاوم سازی و مستحکم سازی بروی بدنه جهت استفاده مادام العمر انجام شده تا دستگاه بعد از کارکرد در سال های متمادی به هیچ عنوان کاهش دقت نداشته باشد.

میز لیزر

۲ – استفاده از پل (Gantry) آلومینیومی :

به کارگیری از پل (Gantry) آلومینیوم ۱۰ میل مورد استفاده در منابع هوایی جهت عملکرد دینامیک فوق بالا در زمان مانور بالای دستگاه.

میز لیزر

۳ – موتورها و درایورهای یاسکاوا :

استفاده از موتورها و درایورهای یاسکاوا ژاپن مدل های CLOSE LOOP جهت اطمینان از دقت کامل و شتاب مناسب و حداکثر سرعت که به سبب آن ، کارکرد طولانی مدت بدون نیاز به هرگونه هزینه اضافی نگهداری را در پی دارد.

میز لیزر

۴ – سیستم روغن کاری اتوماتــیک :

این سیستم می تواند به صورت خودکار ریل های دنده و شانه و سایر قسمت های حرکتی را روغن کاری نماید . قابلیت تنظیم زمان و میزان روغن کاری سهولت باورنکردنی در حفظ و نگهداری این قسمت ها را برای مصرف کننده فراهم می کند.

میز لیزر

۵ – استفاده از نمایشگر های لمسی :

نمایشگر لمسی پیشرفته با کیفیت تصویر بالا و ضد آب می باشد که باعث عملکرد صحیح و سهولت کار اپراتور با دستگاه می شود. تمامی پارامترهای برش قبلا در داخل حافظه دستگاه تنظیم شده است و استفاده از روکش توسط پلاسما حرارت دیده شده باعث مقاوم شدن هر چه بیشتر صفحه نمایش می شود.

میز لیزر

۶ – سورس های لیزر :

قابلیت نصب انواع سورس های لیزر N Light , IPG , JPT , Raycus , GW و غیره ...

میز لیزر

۷ – سیستم حرکت دنده و شانه :

در این میزهای برش از معروف ترین برند جهان در زمینه تولید دنده و شانه که ساخت شرکت YYC می باشد استفاده شده است که بسیار دقیق و منحصر به فرد می باشد.

میز لیزر